Hakkımızda

Hakkımızda

Yağmur forklift 2009 yılında Soner Çakmak tarafından Antalya'nın Kepez bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.2009 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız, ilk ticari faaliyetine Antalya' da Oto Kurtarma & Forklift hizmeti ile başlamış olup, giderek artış gösteren ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, alanında uzman ekibini ve mevcut hizmet alternatiflerini büyültmeye devam ettik.


Yağmur forklift 2009 yılında Soner Çakmak tarafından Antalya'nın Kepez bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.2009 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız, ilk ticari faaliyetine Antalya' da Oto Kurtarma & Forklift hizmeti ile başlamış olup, giderek artış gösteren ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, alanında uzman ekibini ve mevcut hizmet alternatiflerini büyültmeye devam ettik. Daha sonra Antalya Ve Çevresinde müşteri potansiyelimizin ihtiyaçlarına yönelik oto kurtarma hizmetimizin yanı sıra Forklift, Makaslı Platform ve Silindir hizmeti gibi işinizde ihtiyaç duyabileceğiniz araçların kiralanması, hizmet alternatiflerimizi genişleterek yalnızca bir  çok sektörel alanda ihtiyaç duyulan alternatifleri sunarak, faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Sektör içerisinde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda sizlere daima güler yüzlü personellerimiz aracılığıyla alabileceğiniz en etkili ve verimli hizmetler sunabilmeyi hedefleyerek, her geçen gün kendi alanınızda sizi bir adım daha öne taşıdık. Alanımızdaki diğer firmaların size sunabileceği maksimum hizmet kapasitesini baz alarak size daima bu kapasitenin de üzerinde profesyonel hizmet sunmayı amaç edinen firmamız, kuruluşundan kısa bir süre sonra faaliyet sunduğu sektörlerin ve müşteri portföyünün genişlemesiyle kanıtlamıştır.

Elbette ki sektör içerisindeki bu hızlı ilerleyişimizin elde ettiğimiz hizmet, sunduğumuz alanlardaki başarılarımız ve siz değerli müşterilerimizin talep ettiği hizmet ve sonrasında bize yansıttığınız memnuniyetin verdiği güçle başardık.

Sektöre bakmaksızın herhangi bir durumda yerel kapsama dayalı Antalya Forklift, Antalya Makaslı Platform ve silindir  gibi araçlara ihtiyaç duyduğunuzda kaliteli ekipmanlarımızı hizmetinize sunuyor ve belli periyotlarda ister operatörlü ister operatörsüz ihtiyacınıza uygun şekilde sunuyoruz. İşinde uzman ekibin ve gelişmiş imkanların güvencesine duyduğunuz ihtiyacı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sektörümüzde sunduğumuz hizmetleri alıştığınız yüksek maliyet aralığını size unutturup, ileri düzey hizmetlerimizi beklenmedik derecede uygun fiyatlarla sizinle buluşturuyoruz. Sektöre giriş yaptığımız ilk gün Yol Yardım faaliyetlerimizle başladığımız işimize bugün sizin olumlu dönüş ve yılların tecrübesiyle onlarca farklı hizmet koluna yaymayı sizinle birlikte başardık.
İşletmenize ve size kurumsal veya bireysel olarak sunduğumuz İş Makinesi Kiralama ve Oto Kurtarıcı hizmetlerimize her geçen gün bir adım ileri gidebilme hedefimiz doğrultusunda, geçmiş ticaret anlayışımızdan bir  şey kaybetmeden yılların tecrübesini size,  verdiğimiz hizmetler ile en iyi şekilde aktarıyor ve sunduğumuz iş makinelerinin sizi işletme hedeflerinize ulaştırması ve  yardımcı olabilmesi amacıyla mümkün olan döneminin şartlarınca yüksek teknolojiye sahip araçları hizmetinize sunuyoruz.

Antalya ilinde tüm bu ihtiyaçlarınıza alanının güler yüzlü ve uzman personellerinin çözüm üretmesinin sizi başarıya ulaştıracağına inanıyorsanız tam da bu noktada sizlerin aradığı uzman çalışmaları ve ekipmanları tamamen bünyemizin imkanları dahilinde talep ettiğiniz her an sizlere sunabilen, kalitesini işletmenizin üzerinde hissettirebilecek bir firmayız. Alanımızda bizlerle ortak çalışma yürüten çözüm ortaklarımızın da yardım ve tecrübeleriyle sizi işinizde yepyeni bir hizmet anlayışı ile tanıştırıyoruz.

2009  yılından bu yana işletmenizin ve sizin ihtiyaçlarından anlayan ve size en uygun çözüm alternatiflerini kalitemiz beraberinde sizlere paylaşıyoruz. Faaliyetimizin ilk yıllarından bu yana portföyümüzde bulunan mutlu müşteriler arasında yer almak Antalya ve Çevresinde sizin için mümkün. İşletme veya markanızın gidişatına profesyonel dokunuşlara bizim duyduğunuz tüm ihtiyaçların gereken zamanda giderilmesi, hedefimizden asla vazgeçmeden sizin işiniz ve ihtiyacınız bizim için daima önemlidir prensibi ile bu yolda ilerliyoruz.  Eğer sektörel hedeflerinize ihtiyaçlarınıza uygun Kiralık Forktlift, Kiralık silindir, Kiralık Makaslı Platform ve  Oto Çekicilerimiz aracılığıyla hiç durmaksızın yükselmek ve alanınızda rekabeti yalnızca başarınızın tavan yapacağı yüksek noktalardan takip etmekse biz   gelişmiş veya gelişmekte olan imkanlarımız dahilinde hep yanınızdayız.